26.10.2016

Винниківські дошкільнята провели свято «Барви золотої Осені»

20161026_113355

Вихованці дошкільної установи №156 м.Винники провели свято Осені.

Сьогодні, 26 жовтня, урочистості відбулись у двох вікових групах: молодшій та старшій.

«Традиційно наші дітки святкують та одночасно звітують перед батьками святковими заходами. Осінь принесла нам черговий сезон таких святкувань. Свої виступи покажуть усі 5 груп дошкільнят: дві старших, дві молодші та середня група. Дошкільнята ясельної групи ще не пройшли період адаптації, тому свою творчість вони покажуть трішки згодом», – розповіла методист дитячої установи №156 Зоряна Жук.

До програми долучився колектив педагогів, які також привітали усіх присутніх та виконали українську пісню.

Завершать сезон осінніх святкувань, у п’ятницю, вихованці середньої групи ДНЗ №156.

Зазначимо, напередодні діточки, спільно з педагогами та батьками, творили поробки з природнього матеріалу, які можна побачити в холі садочку.

14.2017