19.09.2017

Винниківські десятикласники готуються до нового сезону «Школа успішних людей»

проект

ЛМГО «Золота молодь Винник», Молодіжна рада при ВМР за підтримки Винниківської та Львівської міських рад розпочинає новий сезон програми «Школа успішних людей» для учнів 10 класів м.Винники.

18 вересня у приміщенні Винниківської міської ради відбулась зустріч учнів десятих класів місцевих шкіл, на якій пройшло жваве обговорення способів діяльності програми.

Головуючий на зустрічі заступник міського голови Винник Богдан Шустер розповів учням про формат проекту у 2016-2017 рр., заходи, зустрічі та нагородження випускників.

«Наше основне завдання – допомогти вам зреалізувати ваші ідеї, навчити вас комунікувати між собою, знайти те, цікаве, що вас захопить і об’єднає», – зазначив Шустер.

Розпочнеться проект «Школа успішних людей» 6 жовтня на території дитячої бібліотеки Винник з квесту.

Нагадаємо, програма «Школа успішних людей» спрямована на підвищення освітнього рівня та соціального статусу, покращення умов виховання та навчання учнів шляхом проведення майстер-класів, спортивних заходів, пізнавальних екскурсій, зустрічей з успішними людьми.

11.2017