т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.06.2016

Винниківські депутати затвердили План дій зі сталого енергетичного розвитку Винник на 2016-2020рр.

_ogz4URBeWgce

Депутати ВМР своїм рішенням затвердили План дій зі сталого енергетичного розвитку міста Винники на 2016-2020рр.

Рішення прийнято сьогодні, 23 червня, на черговому пленарному засіданні сесії ВМР.

“План є базою для розробки локальних планів впровадження енергозберігаючих технологій чи заходів на конкретних об’єктах, будівлях, житлових масивах, а також інструментом що заохочує та спонукає до використання на території міста альтернативних джерел генерування тепла та електричної енергії, які не завдають шкоди оточуючому природному середовищу, покращують екологічну ситуацію в місті тощо”, – доповів начальник відділу міжнародного партнерства та інвестиційних програм Роман Хім’юк.

Зі слів, п.Романа, до “Угоди мерів” в Україні уже приєдналось 120 міст-представників.

Наступним кроком на шляху до повноцінного приєднання до ініціативи є напрацювання та подання до офісу «Угоди мерів» на затвердження документ під назвою «План дій зі сталого енергетичного розвитку міста Винники», який після його схвалення дозволяє місту-підписанту використовувати можливості щодо залучення міжнародної фінансової та не фінансової підтримки на реалізацію енергоефективних, тепломодернізаційних та енергоощадних проектів, користатись іншими можливостями ініціативи «Угода мерів».

Нагадаємо, 13 лютого 2014р. рішенням Винниківської міської ради № 1123, було задекларовано прагнення приєднання до загальноєвропейської ініціативи «Угода мерів».

Share on Facebook9Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Серпень