м.Винники,вул.Галицька,20

т. (032) 2295431, vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.03.2017

Винниківське поштове відділення тимчасово переходить на інший формат роботи

Screenshot_2017-03-23-12-03-25_20170323120640701

У зв’язку з відкритими вакантними посадами листоноші та оператора зв’язку в частині доставки поштових відправлень, рахунків-квитанцій на оплату комунальних послуг здійснюватиметься у приміщенні відділення зв’язку у Винниках.

 

Про це повідомила начальник відділення поштового зв’язку у Винниках Ірина Захарчук.

 

«Просимо з розумінням віднестись до вимушених змін, вирішення яких залежить від того, наскільки швидко буде укомплектоване відділення листоношами та операторами зв’язку, – каже п.Ірина. – До вирішення питання, поштові відправлення, а також квитанції вручатимуться у приміщенні відділення по вул.Глицькій, 9.

Принагідно, запрошуємо на роботу молодих, зрілих та людей пенсійного віку на повний день з офіційним працевлаштуванням і зарахуванням трудового стажу, що є немало важливим на сьогоднішній день. Зі своєї сторони гарантуємо офіційну зарплату 3200 грн та повний соціальний пакет».

 

Зазначимо, що листоноша – людина шанована і вкрай необхідна. Для багатьох листоноша – не просто представник Укрпошти, а ледве не єдиний чи, принаймні, основний зв’язок із навколишнім світом. Листоноша виконує надзвичайно важливу соціальну місію, покладену державою на Укрпошту як національного оператора поштового зв’язку.

 

Робота листоношею гарантує, що вам точно не загрожуватиме ні гіподинамія (порушення функцій організму через обмеження рухової активності), ні хвороби, викликані цивілізацією, – ваш вимушений активний спосіб життя і регулярне перебування на свіжому повітрі запобігатимуть їх розвитку.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook15Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Січень

22.2019


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору