30.05.2016

Винниківська влада спілкувалась про співпрацю з урядниками польських ґмін

13296100_1727740867514321_2057819159_n

Винниківська влада зустрілась з урядниками польських ґмін в рамках святкування 350 років надання місту Винники Магдебурзького права.

Війт ґміни Ґрудзендз Анджей Родзєвич, війт ґміни Вомбжезьно Владислав Лукасик та війт Ґміни Хелмжа Яцек Єжи Чарнецкий стали представниками хорів-учасників ІІ Міжнародного фестивалю “Достойно є” у Винниках.

Розмова міського голови Винник Володимира Квурта з керівниками польських ґмін стосувалась декількох напрямків, зокрема це — обмін досвідом проблем, які виникли при формуванні об’єднаних громад, а також реалізації інфраструктурних проектів в своїх містах.

Анджей Родзєвич запросив Народний хор “Воскресіння” взяти участь у відзначенні дня міста Ґрудзендз 17-22 червня.

На зустрічі обговорили можливість організації літніх таборів для винниківських дітей, що узгоджуватиметься з дирекціями місцевих шкіл.

Нагадаємо, 26-28 травня Володимр Квурт та Богдан Шустер мали робочий візит в місто Луків (місто в східній Польщі), де цікавились інфраструктурою та каналізуванням міста. Відвідали одне з підприємств, з метою ознайомлення зі структурою податків, аби зрозуміти способи зацікавлень в питаннях роботи.

Познайомилися з мерами міст з Франції, Естонії, які перебували у Лукові в рамках святкувань дня міста.

Як розповів Володимир Квурт, в Лукові теж готові говорили про обмін дітьми, про культурний обмін, а також про партнерство між нашими містами в реалізації інфраструктурних проектів, які фінансує Євросоюз.

Головним відкриттям, бачення якого є відтворити у Винниках, став проект відкритих басейнів реалізований у Лукові.

24.2017