17.06.2016

Винниківська влада прагне досягти спільного бачення в питаннях міської господарки з мешканцями міста (ФОТО)

20160617_112224

Представники влади міста разом з керівниками комунальних підприємств об’їхали мешканців вулиць Шевченка, Лесі Українки, Полуботка у Винниках

В ході зустрічі з мешканцями будинку на вул.Шевченка, 3 відбулось обстеження стану будинку, території, водостоків та ринв. Результатом чого буде часткова реставрація згаданих об’єктів, а також юридична допомога в створенні ОСББ, яку нададуть спеціалісти Винниківської міськради.

Приватний будинок, пам’ятка історії у м.Винники по вул.Лесі Українки, 14 матиме каналізування та водовідвід, часткову реставрацію даху на аварійних ділянках, що убереже мешканців вулиці від несанкціонованих зливів води.

З мешканцями вул.Полуботка у Винниках, результатом спільної зустрічі стало рішення про розробку проекту водовідвідних канав на вулиці, запуск грейдера та ремонт дороги. А також облік вигрібних ям з дотриманням усіх санітарних вимог.

Нагадаємо, обстеження проводили: міський голова Винник Володимир Квурт, заступник міського голови Богдан Шустер, секретар ради Ігор Жуковський, директор ДП “Добробут” Павло Венгринович та керівник МКП “Винниківське” Олег Горінь.

16.2017