т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

24.08.2016

Винниківська молодь відсвяткувала Незалежність з драйвовою українською музикою

20160824_191410

Молодіжна рада при ВМР, ЛМГО «Золота молодь Винник», МБМ Поле за підтримки ресторан-пабу «Pole» організували вечірку до Дня Незалежності України.

В рамках святкування 25-ої річниці Дня Незалежності України молодь міста організувала танцювально-розважальну музичну вечірку на території стадіону імені Богдана Маркевича.

Розпочалось свято з виступу гурта «Правий Бій» (theRB), далі драйв підтримували діджеї, які реміксували пісні відомих виконавців.

«Ми маємо на меті, не лише у державні свята, а щодня, популяризувати українську музику. Сьогодні видався дуже вдалий момент це продемонструвати. Це відбулось в такому форматі вперше, але не востаннє», – запевнив голова Молодіжки Назар Грицків.

Не сумували й найменші винниківчани з батьками, яких забавляла ведуча заходу – Анастасія Пришляк.

Нагадаємо, молодіжні організації міста активно лобіюють здоровий, спортивний, національно-свідомий спосіб життя у Винниках і залучають містян до освітньо-культурних заходів у місті.

Серпень

22.2017