24.02.2017

Винниківська міськрада звернулась до ПАТ «Львівгаз» щодо вирішення соціальної напруги навколо рахунків за газ

рахунки за газ

Депутати Винниківської міськради підтримали звернення фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» з вимогами до ПАТ «Львівгаз» роз’яснити ситуацію щодо нарахувань оплати за газ винниківчанам.

Подаємо повний текст звернення:

«Протягом останнього місяця складається прикра ситуація з перерахуваннями оплати за газопостачання. Мешканці Винник отримують карколомні рахунки за газ, що призводить до зростання соціальної напруги і дискредитації Української влади.

До прикладу:

Проживає 4 особи, об’єм спожитого газу – 272,29 м3; квитанція про оплату за газ- 1759,38 грн(без лічильника)

Проживає 2 особи, об’єм спожитого газу – 136,146 м3. Квитанція про оплату за газ – 882,07 грн. (без лічильника)

Проживає 4 особи, об’єм спожитого газу – 272 м3. квитанція про оплату за газ – 1873,1 грн. (без лічильника).

Подібні рахунки не мають нічого спільного з реальним становищем і радше виглядають брутальною насмішкою над мешканцями, особливо над соціально вразливими верствами населення. Люди не відчувають захисту та турботи від держави і залишені наодинці з проблемами, які виникають не по їхній вині.

Саме тому ми, депутати Винниківської міської ради, вимагаємо:
Львівгазу у найстисліші терміни надати розяснення ситуації що виникла при нарахуванні оплати за газ по м. Винники.

Привести розрахунку у відповідність до реальних об’ємів споживання, а у разі неможливості, до середньостатистичних норм.

У будинках, де створено ОСББ і встановлено загальнобудинкові лічильники, забезпечити спільний контроль за зняттям показників спожиття газу.

Спільно з Винниківською міською радою посилити кампанію з роз’яснення процедури встановлення індивідуальних газових лічильників у м. Винники».

18.2017