т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

11.02.2016

Винниківська міськрада затвердила повноваження суб’єктів державної реєстрації за Центром адмінпослуг

DSC09898

Депутати Винниківської міськради сьогодні зобов’язали Центр адмінпослуг (ЦНАП) здійснювати повноваження суб’єктів державної реєстрації прав, передбачених законом

«Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Відповідне рішення було ухвалено ними сьогодні, 11 лютого, на сесії Винниківської міськради.

У ЦНАПі можна буде отримати консультацію з різних питань, які відносяться до компетенції Винниківської міської ради: зареєструвати звернення, подати необхідні документи для вирішення соціально-побутових питань, записатися на прийом до посадовця, отримати результат адміністративної послуги.

У Винниках з’явиться можливість реєстру прав на нерухоме майно на місці, безпосередньо у Винниках.

Нагадаємо, у січні 2015 року Винниківська міськрада ухвалила рішення «Про відведення земельної ділянки виконавчому комітету Винниківської міської ради в постійне користування для будівництва та обслуговування ЦНАПу».

Share on Facebook4Share on Google+0Tweet about this on Twitter

25.2017