19.05.2016

Винниківська міськрада затвердила оцінку майнового комплексу на вул.Личаківській, 105

20160519_102225

Депутати Винниківської міськради затвердили оцінку комунального майна територіальної громади м.Винники на вул.Личаківська, 105, м.Львів на продаж з аукціону

Відповідне рішення прийнято сьогодні, 19 травня.

На засіданні міський голова Винник Володимир Квурт провів екскурс в історію отримання комплексу та порядку проведення усіх необхідних, для сьогоднішнього рішення, юридичних аспектів.

“Основна вартість майнового комплексу — право забудови території, – зазначив Володимир Квурт. – Саме проведення аукціону дасть відповідь реальної ціни власності громади Винник. Ми всі зацікавлені, щоб ціна продажу була максимальною. Адже це гроші міста і саме за ці кошти ми проведемо каналізування, освітлення, водопостачання, ремонт доріг та відновлення садочку”.

Згадане рішення прийнято з доповненнями про недопущення до конкурсу учасників з країн-агресорів, громадян пов’язаних зі створенням та діяльністю офшорних зон, а також з урахуванням індексу інфляції, який не має перевищувати межу 20%.

В іншому випадку Винниківська міськрада оголосить новий конкурс на оцінку майнового комплексу на вул.Личаківська, 105.

За рішення проголосувало двадцять та утрималось двоє депутатів Винниківської міськради.

Нагадаємо, затверджена незалежна оцінка майнового комплексу на вул.Личаківській, 105 визначена ліцензованим підприємством, що перемогло у конкурсі відборі суб’єктів оціночної вартості 9 березня 2016р. Ним стало ПП «Інвестиційно-Експертний Центр».

20.2017