04.03.2016

Винниківська міськрада заборонила скидання рідких відходів у каналізаційну мережу по вул. Івасюка

ІНФІЛЬТРАТИ001+

Злив нечистот на вул.Івасюка заборонено.

Про це йдеться у розпорядження міського голови Винник Володимира Квурта.

«Заборонити скидання рідких відходів у каналізаційну мережу по вул. Івасюка та встановити стаціонарну зливну станцію для прийому рідких відходів по вул. Проектованій у м. Винники» – сказано у розпорядженні.

Виконавчий комітет ВМР зобов’язали розробити та затвердити умови і порядок приймання рідких відходів у міську каналізацію від неканалізованих об’єктів: приватних домоволодінь, підприємств та установ усіх форм власності.

Нагадаємо, Винниківська міськрада просить винників чан користуватись послугами легальних перевізників, аби уникнути кримінальної відповідальності за забруднення і нанесення шкоди екології міста.

18.2017