т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

12.02.2016

Винниківська міськрада вступила у систему електронних державних закупівель ProZorro

20160212_170359

Виконавчий комітет Винниківської міськради 12 лютого затвердив положення про здійснення закупівель товарів і послуг своїми підрозділами у системі електронних державних закупівель ProZorro.

«Положення застосовується для всіх закупівель товарів і послуг виконкомом, комунальними закладами, установами та підприємствами Винниківської міськради за умови, що вартість закупівлі становить від 50 тис. грн та не перевищує меж встановлених закону «Про здійснення державних закупівель» або «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності». При меншій затраті коштів замовники також можуть використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальника товару чи надання послуги для укладення договору», – сказано у рішенні.

«Практика показує, що ця програма дозволяє заощадити до 15% коштів міського бюджету, тому надіюсь, що ми якнайшвидше оволодіємо навичками її використання» – прокоментував такий вибір міський голова Винник Володимир Квурт.

Система ProZorro це – програмний комплекс, призначений для автоматизації відбору постачальників товарів, визначених замовником через проведення електронного аукціону. Система ProZorro діє відповідно до розпорядження Кабміну від 20.05.2015 «Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів».

Share on Facebook3Share on Google+0Tweet about this on Twitter

18.2017