14.10.2016

Винниківська міськрада вітає містян з Днем захисника України та світлим святом Покрови Пресвятої Богородиці

photostudio_1476392877077

Голова м.Винники Володимир Квурт, виконавчий комітет та депутатський корпус ВМР вітають винниківчан зі святом козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Величні дати для українського народу, що нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, оборону віри, традиції, культуру та духовні цінності, що передалися нам від пращурів.

Дуже символічно вітати сьогодні всіх винниківчан, гідних нащадків великих українців, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров і живе дух героїчних державотворців.

Адже саме наші земляки, зокрема, депутати Винниківської міськради Юрій Богоніс, Назар Крисюк, Олег Проців та член виконавчого комітету Андрій Огоновський перебували у гарячих зонах Антитерористичної операції на Сході України. Де своїм прикладом, волею та силою відстоювали честь, гідність і єдність нашої держави.

І особлива, велика подяка і шана всім тим, хто сьогодні мужньо боронить рубежі та суверенітет нашої держави у зоні АТО. Вертайтеся живими і здоровими Вас чекають в дома!

Бажаємо усім вам родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди!

Слава Україні!

Героям Слава!