22.06.2018

Винниківська міськрада та культурні установи міста готують маленьким винниківчанам творчі подарунки

received_2030867310464009

Так, під час урочистого відкриття відреставрованого садочку №162 команда професіоналів представить записи пісень під назви усіх груп, включаючи групи садочка №156.

Як обіцяють організатори ідеї, слова пісень швидко запам’ятовуються, діти таким чином вчитимуть нову лексику і тренуватимуть пам’ять, багаторазове повторення пісень сприятиме постановці вимови, долатиметься логопедичний бар’єр.

«Що може бути в житті найцінніше та найдорожче? Звичайно – нове життя… Звичайно, наші діти, їх затишок та комфорт.

Маємо надію, що маленькі господарі нового дитячого садочку у хорошому настрої та безпеці перебуватимуть у новому закладі. А з цікавими і живописними малюнками, які наповняться чудовими та мелодійними пісеньками, – хочемо, щоб кожна дитинка відчула, що її люблять не тільки у рідній домівці, а й за її межами», – коментувала ідейник та натхненник проекту, начальник відділу містобудування ВМР Наталія Кузьменко.

Нагадаємо, що оголошена попередня дата урочистого відкриття дитячої установи – 24 серпня 2018року.

Share on Facebook40Share on Google+0Tweet about this on Twitter

19.2018