т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

02.06.2016

Винниківська міськрада сприятиме залученню винниківських учнів до активного проведення літніх канікул

20160602_153930

Винниківська міськрада, керівники шкіл та культурних установ у Винниках спілкувались про шляхи залучення винниківських учнів до активного проведення літніх канікул

Про це йшлося на нараді у міського голови Винник сьогодні, 2 червня.

20160602_152144

“Діти повинні їздити за кордон і в тому числі ті діти, батьки яких не мають такої змоги, щоб ці діти бачили світ. Тому давайте будемо шукати такі варіанти”, – розпочав міський голова Винник Володимир Квурт.

Міський голова розповів про зустрічі з представниками Польщі. Можливості співпраці та обміну учнями, залучення у культурних заходах винниківських художніх колективів та туристичні міжнародні тури.

На нараді обговорили програми пришкільних таборів при винниківських школах та залучення “Шкільного автобуса” у пізнавальних екскурсіях.

Найближчими днями на сайті буде висвітлено умови та детальну інформацію по пільгових таборах, з якими співпрацює ВМР.

20.2017