25.05.2016

Винниківська міськрада сприятиме створенню невеликих приватних дитсадків у місті

883428

Винниківська міськрада сприятиме улаштуванню маленьких приватних дитсадків у місті.

Про це розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

“Зважаючи на затверджений новий санітарний регламент для дитсадків, наші містяни мають змогу відкривати невеликі приватні дитячі дошкільні установи по спрощеній системі, – розповідає Богдан Шустер, – зі своєї сторони ми зацікавлені у відкритті таких “домашніх” установ у Винниках. Тому Винниківська міськрада всіляко сприятиме мешканцям, які виявлять бажання відкрити дитсадок, надаючи позачергово усі дозволи на місцевому рівні”.

Таким чином, самі мешканці в змозі допомогти вирішити питання влаштування дошкільнят у дитячий заклад сімейного типу.

Що означають зміни в санітарному регламенті на своїй сторінці у Фейсбук описала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич: “Простою мовою це означає, що відтепер стає можливим організовувати невеликі приватні дитсадки, дозволена доставка їжі, двоярусні ліжка, знято вимогу медичних довідок для дітей, якщо дитина не хворіла, пропустила кілька днів і не має ознак захворювання, дозволено організовувати дитсадки в житлових приміщеннях”.

18.2017