14.03.2016

Винниківська міськрада просить мешканців налагодити благоустрій на виїзді з власних приватних ділянок

HkMXxcMbn1w

Виконком Винниківської міської ради просить власників приватних земельних ділянок зроби благоустрій виїзду на дороги міста.

Розгляд питань про здачу будинку в експлуатацію видаватимуть лише після облаштування благоустрою на виїзді з власної ділянки на асфальтовану міську дорогу.

Про це йшлось на засіданні виконкому ВМР 12 березня.

Міський голова Володимир Квурт зазначив, що при розгляді наступних питань на видачу рішень будуть звернення до за будівельників, особливо, коли є тверде покриття, про облаштування виїзду, аби не вивозити болото на дороги.

«Такими діями ми створюватимемо умови, щоб на наших вулицях було чисто» – підвів підсумки Володимир Квурт.

Нагадаємо, що в рішенні про видачу будівельного паспорту ВМР прописує вимогу про виїзд на дорогу, де сказано, що має бути облаштований благоустрій.

Share on Facebook33Share on Google+0Tweet about this on Twitter

24.2017