11.02.2016

Винниківська міськрада отримала свою Молодіжну раду

12697352_811673332289416_6471804492165844236_o

Депутати Винниківської міської ради 11 лютого ухвалили рішення про створення Молодіжної ради.

“Утворити Молодіжну раду при Винниківській міській раді як консультативно-дорадчий, представницький орган з питань молодіжної політики, покликаний сприяти взаємодії Винниківської міської ради, виконавчих органів Винниківської міської ради та молоді міста Винники”, – сказано в рішенні.

Міський голова Винник Володимир Квурт під час обговорення наголосив: «Молодь виявилася більш активною і швидше зорганізувалася. Я очікую, що найближчим часом запрацюють рада громадських організацій та активізуються учасники АТО і тоді ми розглянемо питання надання їм статусу консультаційного органа».
Депутати також затвердили положення і статут Молодіжної ради.

Нагадаємо, Молодіжна рада до цього часу існувала як неформальна ініціатива представників місцевих шкіл та молодіжних громадських організацій.
Члени Молодіжної ради входять до групи розробників стратегії міста. Саме за їх сприяння було організовано «Тепле Різдво» у Винниках та спільно із «Золотою молоддю Винник» проведено ряд фестивалів і культурних заходів. Сьогодні Молодіжна рада працює над розробкою проекту відновлення стадіону на вул. Жупан у Винниках.
Очолює Молодіжну раду Назар Грицків.

Share on Facebook29Share on Google+0Tweet about this on Twitter

16.2017