т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

18.02.2016

Винниківська міськрада оголосила новий конкурс

DSC00170

Сьогодні, 18 лютого, винниківська міськрада оголосила конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки.
Таким є рішення конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності при Винниківській міській раді, ухвалене сьогодні.
Незалежна оцінка проводиться з метою визначення ринкової вартості вказаного майнового комплексу військового містечка № 85 для приватизації шляхом продажу на аукціоні, – сказано у оголошенні про конкурс.
Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунальної власності міста Винники, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні, буде опубліковано в газеті «Львівська пошта» та розміщено на офіційному сайті Винниківської міської ради.
Нагадаємо, що оголошений конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунальної власності міста Винники, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні, опублікований у газеті «Винниківський вісник» №1-2 (502-503) від 25 січня 2016 року скасовано у зв’язку із набранням чинності Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України.
Майновий комплекс військової частини, що на вул. Личаківській, 105, у Львові був переданий Кабміном у власність територіальної громади Винник у березні 2011року.

Share on Facebook0Share on Google+1Tweet about this on Twitter

Серпень