14.03.2016

Винниківська міськрада облаштовує центральну алею на новому кладовищі по вул.Проектованій

Винниківська міськрада ініціює облаштування центральної алеї нового кладовища.

Від завтра, 15 березня, у Винниках на новому цвинтарі відбуватимуться роботи по замощенні бруківкою заїзду та центральної алеї кладовища організацією ”Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1” на замовлення Винниківської міськради.

«Схожі роботи виконуються впродовж 3-ох тижнів, однак зважаючи, що вони виконуватимуться на кладовищі, де відбуваються поховання, що призводитиме до тимчасових призупинок робіт, планується здача об’єкту до Пасхи» – коментує заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства та фінансової політики Михайло Мамут.

Винниківською міськрадою закладено близько 400 тис.грн на облагородження цвинтаря на вул.Проектованій у Винниках.

24.2017