т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

21.06.2016

Винниківська міськрада нагадує про необхідність вчасно і в повному обсязі сплачувати акцизний податок

Винниківська міськрада  нагадує про строки подання та сплати акцизного податку.

Платники акцизного податку з роздрібної торгівлі алкоголем та пивом, тютюном та тютюновими виробами, а також паливом сплачують податок до місцевих бюджетів, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання декларації. Податковим кодексом передбачено ставку акцизного податку 5%. Звітним податковим періодом для роздрібного продажу акцизу є календарний місяць (не пізніше 20 числа).

Зазначимо, фізичні підприємці та юридичні особи несуть цивільну, адміністративну і кримінальну відповідальність за несплату податку або сплату в неповному його обсязі.

Share on Facebook2Share on Google+0Tweet about this on Twitter

17.2017