17.03.2016

Винниківська міськрада нагадує мешканцям про правила нарахувань за газ для споживачів

1-2

Для уникнення непорозумінь Винниківська міськрада нагадує правила нарахувань за газ для споживачів.

Нарахування за газ споживачам із лічильниками проводиться на підставі показань їх приладів.

Українським законодавством передбачено, що для точного визначення обсягу використаного газу споживачу необхідно щомісяця станом на 1-ше число передавати показання лічильника у газове господарство. Якщо ж дані лічильника відсутні, або передані всередині місяця, обсяги спожитого газу за цей період визначаються розрахунковим методом.

«Аби споживачам було легше зрозуміти увесь процес, компанія створила спеціальний сервіс – «особистий кабінет» на сайті 104.ua, який дає змогу повністю керувати даними рахунку» – повідомляє прес-служба ПАТ «Львівгаз».

“Якщо споживач дисципліновано у визначений термін подає показання свого лічильника, то, відповідно, точні обсяги спожитого газу будуть відображені у рахунку. Споживачам, які не подають показань лічильників, обсяг спожитого газу визначається розрахунковим методом” – розповів перший заступник голови правління ПАТ “Львівгаз” Володимир Король.

Для спрощення подачі показань лічильника ПАТ «Львівгаз» запровадив такі канали зв’язку зі споживачами, як «особистий кабінет» на сайті 104.ua, номери телефонів контакт-центру, через емейл та смс-повідомлення.

Інформацію надано прес-службою ПАТ «Львівгаз».

Як користуватись лічильником газу та передавати показання можна дізнатись, перейшовши за посиланням.

24.2017