т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

05.09.2016

Винниківська міськрада нагадує автовласникам про сплату транспортного податку

300_190_570e0d579e067

Начальник відділу фінансової та економічної політики, контролю та аудиту Винниківської міської ради Марія Банах роз’яснила як і які автомобілі підлягають сплаті транспортного податку.

«З 2016 року оподатковуються автомобілі, вік яких не перевищує 5 років, а вартість – більша 750 мінімальних заробітних плат, встановлених на початку року ( у 2016 р. ця сума складає 1033,5 тис гривень). Платниками транспортного податку залишаються фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти. Ставка податку не змінилася і складає 25 000 грн на рік за кожен автомобіль», – каже Марія Банах.

Аби вирахувати оподаткування транспортного податку проводиться розрахунок середньоринкової вартості легкового автомобіля.

Здійснити попередній розрахунок вартості свого автомобіля власник може на офіційному веб-сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Сплачується податок за місцем реєстрації об’єктів оподаткування протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Нагадуємо, за несвоєчасну сплату або несплату податків передбачена фінансова відповідальність у вигляді штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) та пені.

Share on Facebook5Share on Google+0Tweet about this on Twitter

20.2017