31.03.2017

Винниківська міськрада і УКУ підписали Меморандум про співпрацю

image-0-02-05-a2fab291dc4c4ec9034fabccd6ec5e71f0c35c6b8dd6eaeff1ae2a93c59a23b4-V

Міський голова Винник Володимир Квурт та Перший проректор ВНЗ «Український католицький університет» Тарас Добко підписали Меморандум про співпрацю на підтвердження домовленостей щодо реалізації Ініціативи «Львівський регуляторний хаб», започаткованої за підтримки Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ).

Під час зустрічі обговорювали монетаризацію пільг АТО, податки за місцем проживання, агломерацію, ПДФО до місцевих бюджетів.

Метою співпраці стало створення модельних регуляторних актів і впровадження їх у раді, пропозиції змін до законодавства.

Винники – перше місто, яке підписало таку співпрацю з Львівським регуляторним Хабом.

Такий Хаб – перший в Україні Львівський регуляторний Хаб, що діє у співпраці з USAID і зараз функціонує на базі УКУ.

Окрім цього, Хаб займатиметься моніторингом регуляторного середовища і відстеженням результативності місцевих рішень.

Ініціатива має продемонструвати важливість правильного формування регуляторного  середовища, його вплив на покращення ділового клімату та створення  позитивних результатів для  місцевої громади.

Січень

20.2018