м.Винники,вул.Галицька,20

т. (032) 2295431, vynnyky_vykonkom@ukr.net

18.05.2016

Винниківська міськрада долучається до відзначення Дня вишиванки

з-300x212

Виконавчий комітет Винниківської міськради, працівники та депутати ВМР одягнуть свої вишиті сорочки у День вишиванки, 19 травня

 

“Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Ми продовжуємо щорічну акцію і завтра, 19 травня, запрошуємо всіх разом одягнути вишиванки”, – зазначив секретар Винниківської міської ради Ігор Жуковський.

 

Нагадаємо, Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. А поштовхом до реалізації ідеї та святкування стала вишиванка Ігоря Житарюка, яку він регулярно одягав на пари, як і чимало інших студентів. Леся запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Грудень

19.2018


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору