т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

16.02.2016

Винниківська міська рада підтримала пільговиків

DSC09936

Винниківська міськрада звернулась до прем’єр-міністра А.Яценюка та до голови Верховної Ради В.Гройсмана з проханням виділити субвенцію з державного бюджету на компенсацію витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на 2016 рік.

Про це йшлося у підтриманій пропозиції фракції “Самопоміч” м.Винники, зачитаній головою фракції Тарасом Дмитерком на засіданні сесії Винниківської міськради 11 лютого.

«Станом на сьогодні окремі приватні перевізники у салонах своїх автобусів вже розмістили оголошення про відмову возити деяких пільговиків. З метою хоча б часткового врегулювання ситуації і збереження пільгового проїзду, окремі місцеві ради вже заявили про готовність якусь частину компенсації надати з місцевого бюджету. Але таке вирішення питання не задовольняє підприємців-перевізників. Враховуючи викладене, ми депутати Винниківської міської ради просимо невідкладно вжити заходів реагування для доповнення статті видатків / субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян» – сказано у зверненні.

Нагадаємо, що Львівська обласна організація «Всеукраїнська Асоціація автомобільних перевізників», рішенням обласної конференції представників трудових колективів автотранспортних підприємств 29 січня 2016 року, рекомендувала керівникам автотранспортних підприємств в межах області із 8 лютого до 1 квітня возити безкоштовно лише учасників АТО та членів сімей загиблих воїнів.

Серпень

22.2017