31.03.2018

Винниківчанин Юрій Ідзінський – чемпіон України з вільної боротьби

20180331_203825

Чемпіоном України у ваговій категорії до 120 кілограмів у молодіжному Чемпіонаті України з вільної боротьби став Юра Ідзінський.

Про це розповіла бабця Юри – Людмила Литвин.

“Юра виростав у нас, ходив в школу “Берегиня”, займався в тренера Романа Проціва. Пан Роман зауважив у нього гарні здібності. Після декількох змагань Юра завжди здобував перші місця. Його помітили тренери зі Львова. Так він поступив у Львіський спрортивний інтернат фізичної культури. Закінчив його, а зараз вчиться у цьому ж училищі фізичної культури, – ділить бабуся про онука. – Їздить на змагання, тренується, досягає успіхів і має намір поступати у Львіський державний університет фізичної культури.

Часто перед змаганнями Юра їздить у Київ, або в Конча-Заспу на збори, де вони тренуються, як то кажуть, в посиленому режимі.

Київські тренера ставлять на нього високу ставку. Зараз він посів перше місце на першості України. В липні мають відбутися змагання в Італії на першість Європи”.

Міський голова Винник Володимир Квурт, виконавчий комітет ради та громада міста вітають Юрія із черговою перемогою і бажають подальших здобутків у спорті та особистому житті.

Фото: Юрія Ідзінського

Червень