07.05.2016

Винниківчанин Мирон Маркевич отримав звання «Львів’янин року»

images (1)

На урочистій сесії Львівської міської ради визначено «Львів’янина року». Ним став  український футболіст і тренер, винниківчанин Мирон Маркевич.

Винниківська громада радіє, пишається і вітає Мирона Богдановича з визнанням заслуг перед Львовом і львів’янами.

Мирон Маркевич нагороджений дипломом, нагрудним знаком та посвідченням.

Син і вихованець відомого футбольного дитячого тренера, почесного громадянина Винник Богдана Маркевича, іменем якого названо стадіон у Винниках з найсучаснішим штучним покриттям, аналогів якому у західній Україні наразі немає.

«Тому що рух — це життя!» – відповідь Мирона Маркевича щодо однойменної назви футбольного клубу  «Рух», створення якого він ініціював ще у 2003 році.

Сьогодні утримує дитячу футбольну школу Мирона Маркевича «Рух».

Український футболіст і тренер, уродженець Винник (1 лютого 1951р.) з 2014 року головний тренер дніпропетровського «Дніпра».

У 27 років з тренера-гравця повністю зосередився на тренерській роботі.

Рекордсмен української вищої ліги за кількістю ігор у ранзі головного тренера — 408.

Неодноразово нагороджений почесними званнями, грамотами, орденами:
«За заслуги» II та III ступеня», «Почесний громадянин міста Харків» (2012) та «Почесний громадянин міста Винники» (2012).

7 травня 2016 р. сесія Львівської міської ради присвоїла звання «Людина року 2016».
Одружений, має 2 синів, любить рибальство і музику. З класичної музики віддає перевагу Моцартові.

У березні презентований фільм “Тренер” про Мирона Маркевича.

Нагадаємо, нагородження відбулось сьогодні, 7 травня, під час урочистої сесії з нагоди Дня міста.

Для обрання найкращих львів’ян створили спеціальну комісію у справах відзнак, до якої увійшли керівники профільних депутатських комісій, секретар ЛМР, керівник департаменту міського голови, керівники депутатських фракцій.

Пропозиція надійшла від ГО«Молодіжне товариство Полум’я Честі».

Share on Facebook26Share on Google+0Tweet about this on Twitter

18.2017