м.Винники,вул.Галицька,20

т. (032) 2295431, vynnyky_vykonkom@ukr.net

06.02.2017

Винниківчанин Матвій Піх – переможець 1 етапу Кубку Львівщини з шахів “Юні таланти”

16487418_1492789460791955_7835670577390917136_o

Вихованці шахової школи Винник «Black and White» Матвій Піх та Дарина Єдинак – призери 1 етапу Кубку Львівщини з шахів “Юні таланти”.

5 лютого цього року пройшли шахові змагання для юних спортсменів молодших 9 років, метою якого є підготовка до участі в першості України з шахів 2018 року.

«Сьогодні перемогу здобув наш Матвій Піх, набравши 7,5 очків з 8 можливих, – каже тренер шахматистів Тарас Гись, – 6 очків набрала Дарина Єдинак, яка у підсумку стала другою серед дівчат».

У турнірі взяли участь 140 шахістів з усієї області.

Перший етап Кубка області з шахів “Юні таланти” проводився за швейцарською системою в 8 турів.

Кубок області проводиться в кілька етапів (6-7). В останньому етапі нагороджуватимуться учасники, які перемогли у турнірі, а також переможці за підсумком набраних очок у всіх етапах.