28.07.2018

Винниківчанин Лев Винничук – наймолодший розрядник шахової школи “Black&White”

FB_IMG_1532716759138

Чотирирічний винниківчанин виконав четвертий розряд з шахів та зайняв призове місце у турнірі.

Про це повідомив керівник та тренер школи Тарас Гись.

“Леву підкорилась планка 4 спортивного розряду! Йому всього лиш 4 роки! Незважаючи на те, що практично кожен суперник вдвічі старший, останній тур завершував на 1 дошці! Почали займатись в травні, поїхав на свій перший турнір, і… 6 очок з 9 можливих! Вищезгаданий 4 розряд, і Куюок за 3 місце серед хлопців!”, – розповів Тарас Гись.

У шаховому турнірі «Відкрита першість ДЮСШ Дебют” продовжують боротись й інші вихованці школи. Як повідомляють організатори, нагородження переможців турнірів 3 та 4 розрядів заплановане на 30 липня 13:30 год.

Міський голова Винник Володимир Квурт та виконавчий комітет ради вітають Лева та бажають перемог в наступних турнірах, а учасникам – сил і віри у себе.

Share on Facebook22Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Серпень