02.03.2017

Винниківчанин Богдан Тихолоз – директор музею Івана Франка у Львові

69464

Міський голова Винник Володимир Квурт, виконавчий комітет міськради та мешканці міста вітають Богдана Тихолоза з призначеною посадою директора музею Івана Франка у Львові.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого призначення на високу і відповідальну посаду – директора Львівського літературно-меморіального музею Івана Франка.

Переконані, що Ваш професійний досвід, енергія, талант, сучасні погляди і організаторські здібності дозволять Вам домогтися значних досягнень на цьому високому і відповідальному посту.

Нехай Ваша повсякденна нелегка діяльність буде щедрою на нові ідеї, відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, які дадуть новий подих у сприйнятті Івана Франка та розвитку його діяльності на теренах України та за її межами.

Share on Facebook48Share on Google+0Tweet about this on Twitter

21.2018