20.02.2018

Винниківчани вшанували пам’ять загиблих на Майдані

imgonline-com-ua-Compressed-RW6Ul3otbkyvsviD

Сьогодні, 20 лютого, схилити голови перед загиблими героями Майдану до пам’ятника Незалежності у Винниках прийшли представники влади, священнослужителі, освітяни, містяни. Продовжили урочистості вечором «Ангели в небо полетіли» у бібліотеці для дорослих.

Серію заходів присвячених подіям Революції гідності розпочали біля пам’ятника Незалежності загальноміським меморіальним заходом, де представники духовенства усіх місцевих парафій молитвою вшанували пам’ять полеглих.

Пам’ятний день продовжили вечором пам’яті «Ангели в небо полетіли» у бібліотеці-філії №34 ЦБС для дорослих.

Літературні відступи ведучих – бібліотекарів Наталії Шмигельської і Марії Кітури, відеоряд з подій 2014 року, виступи вокального колективу «Зґарда» і Театральної студії «ЗМВ» не залишили байдужим нікого у залі.

Вшанування загиблих учасників Революції Гідності завершить тематичний вечір та показ фільму у Народному домі Винник о 19:00 год.

Нагадаємо, День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначають щорічно 20 лютого. Він встановлений указом Президента України Петром Порошенко № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» від 11 лютого 2015 г. «з метою увічнення великої людської, громадянської та національної відваги і самовідданості, сили духу і стійкості людей, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України».

ФОТО ТУТ

Share on Facebook68Share on Google+0Tweet about this on Twitter