т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

30.09.2016

Винниківчани вітають освітян з Днем вчителя та Днем бібліотеки

vk81-3

Міський голова Винник Володимир Квурт, виконавчий комітет Винниківської міськради, депутатський корпус і уся громада міста вітають освітян та працівників бібліотек м.Винники

Шановні освітяни!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і приємністю.

Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Бажаємо Вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської долі.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

18.2017