09.08.2018

Винниківчани в складі делегації українських лікарів знайомились з кращими у Європі моделями охорони здоров’я

2

Французька неурядова громадською організація «Асоціація французько-української співпраці у сфері охорони здоров’я та фармації» (ASFUDS) за сприянням Світової федерації українських лікарських товариств організувала стажування українських лікарів в клініках Франції та Швейцарії.

Метою проекту стало ознайомлення із кращими у Європі моделями охорони здоров’я, роботою медичних установ та системою підготовки медичних кадрів, відвідування головного офісу ВООЗ у Женеві.

Від госпіталю інвалідів війн та репресованих ім. Ю. Липи, що у м. Винники, в Освітній програмі, яка тривала з 27 липня по 6 серпня, брала участь завідувач 4-го терапевтичного відділення Мрочко Світлана.

За отриманий досвід, незабутні враження та позитивні емоції від побаченого, щиро дякуємо керівнику групи Олександру Семенову, координатору від ASFUDS в Парижі Володимиру, менеджеру Здіховському А., президенту ASFUDS Гомолі О. та президенту Світової федерації українських лікарських товариств Базилевичу. Велика подяка водіям Крижанівському В. та Щуру М. за високий професіоналізм та бездоганну роботу”, – зазначає п.Світлана Мрочко.

Делегація лікарів з України (30 чол.) підвищувала свою кваліфікацію, знайомлячись з міжнародним досвідом, вивчала світову проблему в галузі охорони здоров’я на рівні Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я.

Крім того, під час поїздки, професійна медицина була поєднана з фаховим туризмом та активним відпочинком.

Лікарі мали можливість побачити історичні пам’ятники, що являються об’єктами Світової культурної спадщини ЮНЕСКО, побувати у містах: Вроцлав (Польща), Дрезден (Німеччина), Париж, Руан, Довіль – Ла – Манш, Фонтенбло, Ансі (Франція), Лозанна, Женева (Швейцарія), Прага (Чехія).

Share on Facebook8Share on Google+0Tweet about this on Twitter

12.2018