24.05.2016

Винниківчани та мешканці с.Чишки спілкувалися на спільній зустрічі з головами населених пунктів (ФОТО)

13271902_1725284604426614_820600492_o

З ініціативи мешканців району, який на межі Винники-Чишки відбулась спільна зустріч з міським головою Винник Володимиром Квуртом та головою с.Чишки Ігорем Кухарським.

Про зустріч, що відбулась ввечері, 23 травня, розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

“Ми спілкувалися з ініціативними мешканцями район яких межує з територією Винник та Чишок. Плідна зустріч дала змогу всім зацікавленим сторонам почути однин одного та знайти чіткий компроміс, який задовільнить усіх, – розповідає Богдан Шустер. – Вчорашня спільна розмова дала такі відповіді на запитання, про результати яких звітуватимемо уже наприкінці квартала”.

За словами заступника основними питаннями зустрічі стали проблеми спільної території дороги, каналізування, освітлення, транспортного сполучення, збір сміття (а саме роздільним способом).

Також виокремили безпеку мешканців жилого району Винники-Чишки, де з вказівки міського голови Винник Володимира Квурта надіслано лист з проханням врахувати даний район до патрулювання поліцією.

Зазначимо, спільні зустрічі двох громад стануть традиційними і відбуватимуться раз в кіька місяців.

18.2017