20.05.2018

Винниківчани провели IV фестиваль духовної пісні “Достойно є”

33019973_2011575435726530_4000374398245666816_n

Винниківська міська рада, Львівська міська рада, Львівський муніципальний хор «Гомін» провели ІV Міжнародний фестиваль “Достойно є” у храмі свв.Володимира і Ольги у Винниках.

Відкрили фестиваль з благословення Предстоятеля УАПЦ, Блаженнішого митрополита Макарія та духовенства місцевих храмів, в тім числі: пароха храму Воскресіння Господнього о.Петра Паньківа, храму свв.Володимира і Ольги о.Василя Петрика, настоятель Спільноти «Св. Івана Боско» у Винниках о. Іван Мазуркевича, пароха храму Івана Хрестителя Володимира Клим’юка.

«Тішусь, що сьогодні, тут, звучить пісня до Господа, до Матері Божої і вона нас об’єднує. Об’єднує заради нашого спільного успішного майбутнього. Я сьогодні дякую Богу, що мені випала честь привітати усіх вас на четвертому міжнародному фестивалі духовної пісні у нашому маленькому містечку», – зазначив міський голова Винник Володимир Квурт.

У фестивалі взяли участь:

камерний хор «Кристинопіль» (м.Червоноград), хор Асоціації «Хвалім Господа» (Румунія), український чоловічий хор «Журавлі» (Польща), хор «Gaudeamus» (Білорусь), вокальний ансамбль «Ретро» (Польща), дівочий хор «Згарда» (Винники), Львівський муніципальний хор «Гомін», Народний чоловічий хор «Орфей» («Львівська політехніка»), хор «Надсяння», хор “Ставрос” Львівського ставропігійного братства св. ап. Андрія Первозваного, народний камерний хор «Вознесіння» (м.Золочів), народний хор «Воскресіння» (Винники).

Share on Facebook31Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Червень