27.02.2017

Винниківчани просять відновити місцевий відділок поліції

630_360_1453797503-8472

Винниківська міськрада підтримала заяву Фракції політичної партії «ВОЛЯ» щодо відновлення правопорядку у Винниках, поновивши місцевий поліцейський відділок.

Про це йшлося на черговому пленарному засіданні сесії Винниківської міськради. Подаємо повний текст заяви:

«У зв’язку з ускладненням економічної ситуації в Україні збільшилась кількість злочинів, пов’язаних з крадіжками та пограбуваннями приватних домогосподарств у м. Винники. Така тенденція, на превеликий жаль, з кожним місяцем ускладнюється.

Впроваджуючи реформи поліції Винниківський відділок поліції був приєднаний до Личаківського району м. Львова.

Просимо Вас у найкоротші терміни відновити Винниківський відділок поліції задля вирішення даної проблеми та відновлення правопорядку у м. Винники».

Заява направлена Міністрові Внутрішніх справ України Авакову А. Б., Депутатові Верхової Ради України Дерев’янку Ю. Б., Начальнику Головного управління Національної поліції у Львівській області Середі В.В., Т. в. о. начальника Управління Патрульної поліції м. Львова Пузиревському А. М.

21.2017