Винниківчани поринули у Новорічну історію з вихованцями Театральної студії ЗМВ

20171222_143409

Театральна студія «ЗМВ», ЛМГО «Золота молодь Винник», Молодіжна рада при ВМР у приміщенні бібліотеки для дорослих у Винниках провели захід «Новорічна історія».

Сучасними новорічними історіями, театральними постановками, співами і тацями заворожили вихованці студії присутніх учнів місцевих шкіл та дорослих.

«Наша новорічна казка – це чиста вигадка, але зі змістом, – розповідає керівник студії Анастасія Пришляк, – в ній ми розкрили творчі здібності і креатив можливостей кожної дитини, чим створили настрій усім присутнім.

Бажаємо, щоб у новому році ви зробили все те, про що так давно мріяли, відчули турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань».

На святі привітали з прийдешніми святами й двадцять діток з потребуючих сімей, які проживають і навчаються у Винниках.

Січень

20.2018