05.02.2017

Винниківчани долучились до звіту по-новому від дорослої бібліотеки Винник

WIN_20170205_15_48_04_Pro

Бібліотека-філія №34 ЦБС для дорослих у Винниках звітувала перед громадою під назвою «Мрії збуваються».

Щорічний звіт перед містянами працівники бібліотеки провели креативно, активно, весело, спортивно з аудиторію від малого до зрілого.

«Сьогоднішній захід проходить під гаслом «Мрії збуваються». Ми мріяли про дуже елементарне, ми мріяли, щоб мати хороші умови праці: тепло, воду, каналізування, санвузол; ми мріяли, щоб у нас було гамірно і людно.. Як це небуденно звучить, але цього року ми це маємо, – каже завідувач бібліотеки Ірина Андрухів. – Сьогодні ми працюватимемо по-новому, у нас не має сценарію сталого, у нас не буде виходити ведучий і оголошувати виступаючих. Ми бачимо, що сьогодні наші друзі і ті, кому небайдужа наша бібліотека будуть виходити і ділитися тим словом, тою піснею, яку вони вважають, що можна нам подарувати».

У звітному вечорі лунали різноманітні пісні у виконанні молодих солістів, ансамблів, гуртів.

Продекламовані душевні українські вірші та гуморески.

Показані веселі народні сценки, виконання на музичних інструментах, спортивні вміння та відео заняття воркаутом.

До заходу долучились молодіжні організації ЛММГО «Золота молодь Винник», «Це Винники, друже!», Молодіжна рада при Винниківській міськраді, театральна студія «ЗМВ», ансамблі Народного дому Винник, психолог Світлана Бєляєва, учасники шахової школи «Black and White» та інші.

Завершили звітний концерт спільним виконанням гімну України «Ще не вмерла України ні слава, ні воля».

Нагадаємо, у бібліотеці для дорослих якісно проводять дозвілля молодіжні організації, активісти та митці Винник.

Більше фото ТУТ

20.2017