т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

14.09.2016

Винниківчани долучаються до формування громадського бюджету Львова

got3

Винниківчани подали 5 проектів розвитку міста для реалізації за рахунок коштів громадського бюджету м.Львова.

Чотири подані проекти відносяться до так званих малих проектів, вартість реалізації яких становить від 20000 до 200 000 грн.

Зокрема, це проекти:

Віталія Мельника «До школи і бібліотеки на велосипеді: створення мережі велопарковок для учнів та молоді Львова-Винник», вартістю 32500грн.

Остапа Готя «Бібліотека № 35 – цікаво, весело й корисно всередині приміщення і довкола нього», вартістю 77400грн.

Валерія Підпалюка «Якісний простір для розвитку особистості і реалізації громадських ініціатив у бібліотеці №34 Львова», вартістю 36100грн.

Маркіяна Прончака «Оновлений спортивний простір на вулиці Стрілецькій для дітей і молоді мікрорайону», вартістю 197000грн.

Та один великий проект Марії Франчук «Реконструкція стадіону СЗШ №29 , м.Львова» , загальна вартість якого становить 2802639грн.

Проекти до програми «Громадський бюджет Львова» подаються до 15 вересня.

Далі, впродовж 21 дня, процедура передбачає вивчення і розгляд профільної комісії.

Після визначення проектів, які пройшли комісію, на сайті https://lviv.pb.org.ua відбудеться голосування за першочергову реалізацію проектів на визначену суму коштів громадського бюджету.

Зазначимо, що станом на 14 вересня у програму «Громадський бюджет Львова» по Личаківському районі подано 8 проектів, з них 4 у розділ «малі проекти» та єдиний «великий проект» – винниківські.

17.2017