26.02.2018

Винниківчанка Ганна Тесарівська святкує 90-ті уродини! Вітаємо!

20180226_115832

Виконавчий комітет Винниківської міської ради привітав ювілярку Ганну Тесарівську.

Нинішню жительку міста Винники, колишнього інженера, просвітянку, народну майстриню вишивки Ганну Тесарівську (Яворську) привітали із ювілеєм представники влади міста, зокрема, заступник міського голови Винник Богдан Шустер, в.о. директора Народного дому Винник Наталія Вінярська, представники церковної ініціативної групи.

«Від усього серця вітаємо з 90-річчям! Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Пишаємось, що саме у нашому місті Вам судилось жити і творити на благо церкви і міста. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття», – висловив побажання Богдан Шустер.

Share on Facebook49Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Липень