Винниківчанам акцентували на проблемі насильства в сім’ї

DN

Керівник Львівської обласної мобільної бригади «Українська фундація громадського здоров’я» Галина Семенина провела лекцію у СЗШ №47 м.Винник з протидії домашньому насильству.

«Мобільні бригади оперативно реагують на виклики, здійснюють виїзди та надають, у найкоротші терміни, соціально-психологічну допомогу жертвам насильства, – зазначає п.Галина. – Вік молоді, яким працівники мобільних бригад розповідають про загрози та факти насильства починається з 13 років, оскільки в план лекції входить і сексуальне насильство, про що діти можуть слухати свідоміше».

Щоб отримати психологічну допомогу необхідно зателефонувати за номером 063 953 38 60 або 066 278 96 51

Також спеціалісти проводять прийоми щосереди з 10:00 до 18:00 год за адресою: м.Львів, вул.Митрополита Андрея, 10, каб.113.

Зазначимо, що з 2018 року у Львові та області працюють мобільні бригади психологів і соціальних працівників, які допомагають постраждалим від насильства.

Координацію проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» здійснює Міністерство соціальної політики України. Проект підтримується Фондом ООН у галузі народонаселення у партнерстві з МБФ «Українська Фундація громадського здоров’я» за фінансування уряду Великої Британії.

Share on Facebook2Share on Google+0Tweet about this on Twitter

20.2018