10.02.2017

Винниківчан застерігають: з дахів будинків може падати сніг та бурульки

1

Винниківська міськрада просить мешканців бути уважними. У зв’язку з температурним перепадом з дахів будинків може падати сніг і бурульки.

За прогнозами Львівського регіонального центру з гідрометеорології, протягом лютого збережуться значні перепади температури повітря, що сприятиме утворенню крижаних бурульок та накопиченню значної кількості снігу і льоду на дахах чи балконах будинків.

Аби вберегтися від падіння снігу з дахів чи крижаних бурульок, мешканцям радять дотримуватись основних правил безпеки:

– проходячи повз будинки чи високі дерева, переконайтеся у відсутності загрози падіння скупчень снігу чи льодових наростів;

– не ходіть під дахом будівель та інших споруд, а також під балконами, обирайте найбільш безпечний маршрут руху вулицями міста;

– не заходьте за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності самі звертайте увагу на наявність небезпечних утворень з криги та снігу на дахах будинків та оминайте їх;

– власникам автотранспорту не слід припарковувати свої машини біля будинків;

– обов’язково попереджайте дітей про небезпеку падіння снігу та бурульок.

18.2017