01.11.2017

Винниківчан запрошують долучитись до формування книги Юрія Винничука про місцеву кухню

SAM_8407

Юрій Винничук розпочинає роботу з формування книги з кращими рецептами найсмачніших страв винниківчан і запрошує до співпраці місцеві родини зі своїми рецептурами.

Про це розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер:

«У книжці, яку видавництва уже беруться видавати, буде наведено велику кількість рецептів традиційних і оригінальних страв винниківської місцевої кухні з описом способів їх готування. Для упорядкування ми запрошуємо наших господинь, господарів та їхніх родичів і просимо приносити записи у приймальну Винниківської міської ради, за адресою: вул.Галицька, 20 або залишати в коментарях під новиною».

Нагадаємо, що український журналіст, письменник, редактор, літературознавець, публіцист, лауреат премії “Книга року”, винниківчанин Юрій Винничук нагороджений званням «Почесний громадянин міста Винники» на урочистій сесії Винниківської міськради з нагоди 25-річниці Незалежності України.

24.2017