27.10.2016

Винниківчан запрошують долучитись до благодійної акції «Свято Гарбуза»

14874854_1751888845028525_369928489_n

Винниківчани організовують акцію на підтримку онкохворих дітей Львівщини у неділю, 30 жовтня.

З 10.00 год. у центрі Винник, біля Аптеки на вул.Галицькій, відбудеться акція «Свято Гарбуза», де містяни та гості міста зможуть поласувати смачною домашньою випічкою, гарбузовими смаколиками, льодяниками, капкейками, кейкпопсами, пряниками. Бажаючі зможуть придбати гарбузи, гарбузове насіння, горіхи.

Небайдужих, активних городян запрошують долучитись до акції: «Хто може пожертвувати гарбузами, гарбузовим насінням, горіхами, солодощами, чи можливо має якусь пропозицію щодо свята – телефонуйте 098 263 11 15 Оксана. Або просто приходьте на свято. Світ не без добрих людей, лише разом,спільними зусиллями, по мізерній краплиночці, ми зможемо подарувати надію на одужання онкохворим небезнадійним діткам. Адже чужих дітей не буває. Сьогодні ви допомогли комусь,завтра допоможуть вам, бо від цієї недуги жодні страхівки не є дійсні. А Господь наш усе бачить, і віддасть вам обов’язково з вторицею. Чекаемо на вас!», – йдеться на сторінці організатора благочинної акції Оксана Допілки.

Нагадаємо, у липні ці ж організатори провели благочинну акцію на підтримку Юрчика Плішки, 4 рочки, м. Львів, д-з:гострий лімфобластний лейкоз (ранній ізольований кістково- мозковий рецидив.

За інформацією Оксани, наразі хлопчик знаходить за кордом на лікуванні.

11.2017