т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

28.04.2016

Винниківчан закликають утриматись від заїздів та паркувань на щойно відремонтованому хіднику біля дитячої бібліотеки

20160428_164021

Майданчик навколо дитячої бібліотеки на вул.Шевченка замостили бруківкою та встановили обмежувачі заїзду – бетонні півкулі.

Роботи на замовлення Винниківської міськради по облаштуванню хідника навколо дитячої бібліотеки виконало ТОВ «Дорожні технології» БС.

«Крім згаданих робіт, ми також підняли і вирівняли бордюри, що унеможливить розмивання покриття від дощу» – розповів директор фірми-виконавця Іван Сердюк. – Уже наступного тижня ми приступимо до вимощення бруківкою майданчиків на сходах по вул.Шевченка».

Винниківська міськрада звертається до винниківчан не використовувати щойно вимощену площу перед дитячою бібліотекою як парковку аби не знищити покриття, а також утриматись від їзди по сходах квадроциклами, про що у ВМР надходили неодноразові звернення. В інших випадках на порушників накладатимуть штрафи.

Share on Facebook42Share on Google+0Tweet about this on Twitter

21.2017