01.04.2016

Винниківчан закликають до участі в акції «Вареник»

SAMSUNG CAMERA PICTURES

З ініціативи Винниківського священнослужителя о.Ореста Чекана Винники долучаються до акції «Вареник»

Про це домовлено сьогодні, 1 квітня, на нараді з місцевими парохами, освітянами, винниківськими підприємцями та владою міста.

«Орієнтовано 18 квітня, ми виїжджатимемо на територію АТО і просимо долучитися усіх бажаючих до спільної акції, яка б згуртувала та емоційно наситила ті страви, які ми повеземо нашим бійцям» – мовив о.Чекан.

Зі слів отця, уже замовлено 200 відер ємкістю по 5 л для перевезення найрізноманітніших готових страв, не лише вареників, а й голубців, налисників, котлет, відбивних, сухого печива, тощо.

Нагадаємо, акції такого типу дуже поширені в Україні, для прикладу ініціатива Львівської СШ№55

Share on Facebook6Share on Google+0Tweet about this on Twitter

16.2017