18.10.2016

Винниківчан відзначено в рейтингу Топ-100 найвпливовіших осіб Львівщини

hqdefault

Інформаційне агентство «MediaStar» відзначило суспільно важливих людей м.Винники в рейтингу топ-100 найвпливовіших осіб Львівщини.

Оголошення та нагородження відбулось 17 жовтня.

Цьогоріч винниківчани увійшли до таких категорій рейтингу:

Мирон Маркевич1 місце у номінації «Спорт».received_1092654044136990

Людина року 2016, український футболіст і тренер, Почесний громадянин міста Винники, Почесний громадянин міста Харків». Винниківчанин, завдяки якому місцева громада отримала найсучасніший стадіон, ініціатор створення ФК «Рух». Сьогодні утримує дитячу футбольну школу Мирона Маркевича «Рух».

received_1092655037470224Андрій Котельник – номінація «Спорт».

Український боксер, призер Олімпійських Ігор 2000 року. Колишній чемпіон світу у 1-й напівсередній ваговій категорії по версії WBA. Одружився, мешкає й виховує доньку у Винниках.

Юрій Винничук – номінація «Культура і мистецтво».received_1092655577470170

Почесний громадянин міста Винники, український журналіст, письменник, редактор, літературознавець, публіцист, лауреат премії “Книга року”. Винничук входить у п’ятірку найпопулярніших українських авторів. Живе і творить у Винниках. Щодо приналежності до Винник відповідає: «На запитання, який стосунок моє прізвище має до Винник, я не пояснюю, що мої батьки з тернопільщини, а кажу, що це – мій родовий маєток».

received_1092655774136817Юрій Шивала – ще один номінант «Культура і мистецтво».

Фронтмен групи «Хочу ЩЕ!», депутат Винниківської міськради,ведучий концертів та фестивалів територією усієї України, автор проекту україномовної передачі про подорожі «Стираючи кордони». Ведучий сцени Львівського Євромайдану, заступник керівника Західноукраїнського регіонального офісу виконавчого партнера УВКБ ООН – ГО “Крим SOS”.

Григорій Козловський відзначений у номінації «Топ-менеджмент».received_1092656634136731

Український підприємець, меценат і громадський діяч. Депутат Львівської міської ради 7-го скликання від м.Винники. Відомий своєю меценатською діяльністю, сприянням розвитку культури та спортивного виховання. Президент ФК «Рух» м.Винники.

received_1092656284136766Володимир Квурт – номінація «Самоврядування».

Міський голова Винник, політик, людина-управлінець, виважений керівник, який розпочав відродження міста з повернення віри громади у міську владу.

Ще один уродженець Винник, а тепер львів’янин Анатолій Забарило також відзначений у номінації «Самоврядування».

Нагадаємо, журнал «MediastarТОП-100» – найвпливовіші особистості Львівщини було запрезентовано у 2009 році в рамках Форуму книговидавців та до річниці перебування на медіа-ринку суспільно-політичного інформагентства «МЕДІАСТАР». Рейтинг учасників топ-100 презентує результати експертного опитування щодо ста найвпливовіших людей Львівщини.

15.2017