т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

02.08.2016

Винниківчан просять вивісити державні прапори на житлових будинках до Дня міста Винники, Дня прапора та Дня Незалежності України

0c209838942d36d02a9cf4c838599bc5

Винниківська міськрада звертається до городян з проханням розмістити на своїх будівлях державний прапор до місцевого та державних святкових днів з 20 по 24 серпня

«Нагадуємо й просимо мешканців прикрасити фасади своїх будинків державним прапором, щоб підтримати символ національної єдності, честі та гідності, традиції державотворення, історії та сьогодення», – розповів заступник міського голови Богдан Шустер.

Етикет державного прапора показує прояв поваги до символу суверенітету та атрибуту державності, якого дотримуються як своєрідних звичаєвих норм.

Нагадаємо, що порядок розміщення державного прапора має свої особливості залежно від місця, де він встановлюється.

Зазвичай прапор вивішується у світлу частину доби – зі сходу до заходу сонця.

Державний прапор встановлюється перед головним входом до будинку зліва (якщо стояти обличчям до фасаду), інші прапори – праворуч.

На будинку, де є два флагштоки, державний прапор повинен знаходитись на лівому з них; за наявності більше двох флагштоків – у центрі.

Share on Facebook37Share on Google+0Tweet about this on Twitter

25.2017