29.11.2018

Винниківчан просять пам’ятати про необхідність утримання і прибирання прибудинкових територій

47088108_2216385508394271_4643710321083547648_n

Інспекція з благоустрою території міста Винники звертається до підприємців і жителів міста щодо дотримання норм систематичного прибирання прибудинкових територій.

«Користуючись нагодою, хочемо висловити вам щиру повагу та нагадати, що відповідно до п.1.1, п.1.2 Розділу ІІ «Правил благоустрою і утримання території м.Винники» утримання і прибирання вулиць, площ, парків, скверів, тротуарів, дворів та територій, які прилягають до будівель, здійснюються їх власниками або орендарями:

• По всій довжині відведеної, закріпленої або орендованої ділянки;
  • В ширину – до середини вулиць, при односторонній забудові – на всю ширину проїзної частини.

З початком випадання снігу, з метою уникнення травматизму серед громадян, власникам, або орендарям будівель необхідно систематично прибирати снігові замети на територіях, прилеглих до них. В випадках відсутності можливості прибрати сніг самостійно, можна укласти договір про прибирання території з ВКП «Добробут» (м.Винники, вул.Галицька,9).

До власників закладів торгівлі, побутових послуг та громадського харчування, підприємств та організацій, а також громадян, прилеглі території яких не будуть прибрані від снігу, вживатимуться заходи адміністративного впливу відповідно до чинного законодавства України»

Share on Facebook29Share on Google+0Tweet about this on Twitter

15.2018